سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1397
   
 
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایمانشهر با جانبازان محله مینا دشت و اشترجان و تقدیر از آنان همزمان با سالروز تولد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز ادامه ..
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایمانشهر با جانبازان محله مینا دشت و اشترجان و تقدیر از آنان همزمان با سالروز تولد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز ادامه ..
شهردار ایمانشهر به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر در دفتر کار سرهنگ‌امیدی فرمانده حوزه مقاومت شهید تندگویان کارخانه ذوب آهن حضور یافت و اعیاد شعبانیه خصوصا میلاد فرخنده و با سعادت اسوه ایثار و پاسداری ، حضرت ابا عبدالله الحسین علیه و روز پاسدار را به ایشان تبریک گفت. در این دیدار سرهنگ امیدی ضمن تشکر و قدردانی از شهردار و همراهان اظهار امیدواری کردند که با تاسی از راه و سیره امام حسین علیه السلام همه خدمتگزاران بتوانند خادمی صادق برای مردم باشند.در پایان با اهدا لوحی توسط شهردار از زحمات سرهنگ امیدی تقدیر شد. ادامه ..
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، روحانیت و فرمانده حوزه مقاومت ایمانشهر و فرماندهان پایگاههای مینادشت و اشترجان و فرمانده پایگاه خواهران ایمانشهر به همراه شهردار ایمانشهر مهندس اله یاری همزمان با اعیاد شعبانیه و روز پاسدار در سپاه ناحیه مقاومت لنجان حضور یافته و روز پاسدار را به سرهنگ فتحیان و همکارانشان تبریک گفتند. در این دیدار آقای شهردار ضمن تبریک اعیاد عنوان داشتند : نقش سپاه اکنون نیز در سازندگی و سرفرازی ایران اسلامی چون دوران درخشان دفاع مقدس نقشی بی بدیل و بسیار اثرگذار است. آقای مهندس رئیسی نیز به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر برای سپاه ناحیه مقاومت فلاورجان آرزوی موفقیت کردند...در این دیدار سرهنگ فتحیان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت فلاورجان ضمن تشکر اظهار امیدواری کردند که با حمایت مردم سپاه بتواند در انجام ماموریت های خود موفق باشد.در پایان لوح تقدیر و شاخه گلی به پاس زحمات پاسداران زحمتکش فلاورجان به نمایندگی به سرهنگ فتحیان از طرف شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تقدیم شد. ادامه ..
* کاغذهای باطله، شیشه،آلومینیوم و … را همراه با سایر زباله های خانگی دور نریزید، هر یک از آنها را تفکیک شده در جعبه ها یا ظروف مخصوص جمع آوری کنید؛ * کاغذهایی مانند کاغذهای قدیمی زرد شده،کاغذ فاکس،کاغذ کاربن،کاغذ گلاسه و براق،کاغذ بر چسب دار، از کاغذهای نا مناسب برای بازیافت هستند؛ * بهتر است بطریها و شیشه ها پس از مصرف محتویاتشان، شسته شوند؛ *شیشه های حاوی مواد شیمیایی، داروها و… را داخل جعبه های مخصوص جمع آوری شیشه برای بازیافت قرار ندهید؛ * بازیابی ضایعاتی مانند آلومینیوم، شیشه و کاغذ از لحاظ اقتصادی با صرفه است؛ * جمع آوری و دفع غیر بهداشتی زباله ها عامل عمده افزایش بی رویه جانوران موذی مانند سوسک، موش و گسترش بیماری ها است؛ * با استفاده از الگوی صحیح مصرف، می توان میزان حجم زباله های تولید شده در محیط را کاهش داد؛ * می توان با حفاظت و نگهداری صحیح و جلوگیری از ورود مواد شیمیایی زائد و خطرناک به فاضلاب ها و خاک، محیط زیست خود را سالم نگاه داشت؛ * پلاستیکها از مواد غیر قابل تجزیه هستند که می توان میزان مصرف آنها را با انتخاب الگوی مصرف صحیح کاهش داد ادامه ..
جلسه شورای ترافیک شهر ایمانشهر با حضور مهندس اله یاری شهردار ایمانشهر و مهندس موسوی بخشدار مرکزی فلاورجان و سایر اعضای اصلی این شورا در شهرداری ایمانشهر تشکیل شد.در این جلسه پیرامون رفع مشکلات ترافیکی ورودی محله اشترجان و اجرای طرح پیشنهادی شهرداری بحث و تبادل نظر شد و تصمیم لازم در خصوص رفع مشکلات این طرح اتخاذ شد. ادامه ..
آقای مهندس اله یاری شهردار ایمانشهر با حضور در دفتر مهندس کرکه ابادی مدیر کل تحول اداری و استخدامی سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور با ایشان پیرامون وضعیت اداری شهرداری و تکلیف تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری بحث و تبادل نظر کرد. ادامه ..
شهردار ایمانشهر با حضور در ساختمان مرکزی وزارت کشور با رئیس گروه بازرسی شوراهای وزارت کشور و کارشناسان حوزه مدیریت شهری وزارتخانه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد دکتر جعفری از تعامل ارزنده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ایمانشهر تقدیر کرد و نتیجه این تعامل را بهبود شرایط تصمیم سازی و اجرا و رضایتمندی دانستند.در ادامه در خصوص راهکارهای بهینه سازی خدمات در شهرداری بحث و تبادل نظر شد. ادامه ..
دیدار مهندس اله یاری شهردار ایمانشهر با مهندس رستمی معاون پشتیبانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و گفتگو پیرامون مسائل شهرداری....در این دیدار مهندس اله یاری ضمن بیان مشکلات شهرداری خواستار توجه بیشتر سازمان به مدیریت شهری ایمانشهر شد. آقای مهندس رستمی نیز ضمن قول مساعدت به آقای شهردار دستوراتی را به مدیر کل های تابعه جهت توجه بیشتر به شهرداری ایمانشهر صادر کردند. ادامه ..
1 2
مناقضه و مزايدهجذب سرمايه گذاريپيرامون شهرپيوند ها
 

 

Copyright (c) 1397/02/04 www.imanshahr.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا