يكشنبه 29 بهمن ماه 1396
   
96/11/15

به گزارش روابط عمومی شهرداری جناب مهندس اله یاری شهردار به همراه مهندس ضیایی معاونت شهرداری و اعضاء محترم شورای شهر و فرماندهان پایگاههای بسیج مردمی و خانوادههای معزز شهدا وایثار گران و روحانیت مع


نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
 
به دعوت شهردار و شورای اسلامی شهر ایمانشهر جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان با محوریت بررسی مشکلات مدارس شهر ایمانشهر در دفتر شورای اسلامی شهر ایمانشهر برگزار شد. در این جلسه مهندس اله یاری شهردار ایمانشهر به حاضران خوشامد گفته و همزمان با پخش کلیپی از وضعیت مدارس شهر ، مهندس رئیسی ریاست شورای اسلامی شهر مشکلات مدارس را به تفصیل بیان و خواستار توجه ویژه به مشکلات مدارس محله اشترجان و مینا دشت شدند.در ادامه دکتر کمالی ریاست آموزش و پرورش ضمن تشکر از توجه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بابت توجه و اهتمام به مسائل آموزشی شهر ، اظهار امیدواری کردند با یاری خیرین بتوان پاره ای از مشکلات مدارس را مرتفع نمود.دکتر جعفر زاده معاون فرماندار نیز با توجه به شرایط خاص ایمانشهر خواستار توجه جدی آموزش و پرورش به مدارس شهر ایمانشهر شدند.در ادامه در خصوص سایر موارد دستور کار جلسه تصمیم گیری شد. ادامه ..
کلنگ‌ زنی مجتمع فرهنگی هنری مهندس مصطفی رناسی در محله اشترجان ایمانشهر با حضور مهندس سهل آبادی رئیس اتاق صنعت و معدن ایران، مهندس رناسی خیر احداث کننده این مجموعه و مدیرعامل شرکت بین المللی کهرنگ لاستیک و فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی.این مجموعه به مساحت ۱۵۰۰مترمربع ودر طول دو سال توسط آقای مهندس رناسی احداث میگردد و برای بهره برداری به طور کامل به شهرداری واگذار میگردد.در این مجموعه سالن آمفی تئاتر، کتابخانه، نمایشگاه ، کلاسهای فرهنگی هنری و....پیش بینی شده است ادامه ..
حضور مهندس اله یاری شهردار ایمانشهر و اعضای شورای اسلامی شهر و معاون شهردار در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع محله مینا دشت....امشب ادامه ..
افتتاح پارک محله ای شقایق در محله اشترجان ایمانشهر با حضور فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی ، شهردار ، اعضای شورا و خانواده معظم شهدا و آحاد مردم....امروز ادامه ..
به همت بانوان محله اشترجان جشنواره غذای سالم در محله برگزار شد . شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیز با حضور در این مراسم از زحمات بانوان در خصوص فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی شهر تقدیر و تشکر کردند. ادامه ..
61026: امروز صبح اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر شهر ایمانشهر با حضور در دفتر کار شهردار در خصوص برگزاری مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه بحث و تبادل نظر کردند.در این جلسه وظایف هرکدام از اعضا برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم تبیین و صورتجلسه شد.لازم به ذکر است مراسم راهپیمایی همزمان با سراسر کشور در محله مینادشت از ساعت ده صبح از مسجد امام حسن عسکری علیه السلام تا یادمان شهدای گمنام برگزار میگردد و ساعت ۹ صبح وسیله نقلیه عمومی از چهار راه شهرداری در محله اشترجان اهالی این محله را به محل آغاز مراسم در محله مینادشت منتقل خواهند کرد. ادامه ..
🌹بسم رب الشهدا والصدیقین🌹 سلام علیکم 🌻برنامه تلویزیونی شهید آبروی محله ویژه بزرگداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام شهید سلطانعلی رحیمی ، شهید سرفراز شهر ایمانشهر ، دوشنبه۹۶/۱۱/۱۶ ساعت ۱۶و تکرار این برنامه روز سه شنبه ۹۶/۱۱/۱۷بعداز اذان ظهر از شبکه سیمای اصفهان پخش خواهد شد.🌻د ادامه ..
1 2
مناقضه و مزايدهجذب سرمايه گذاريپيرامون شهرپيوند ها
 

 

Copyright (c) 1396/11/29 www.imanshahr.ir
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا